FeetFinder İncelemeleri: FeetFinder Yasal Bir Web Sitesi mi? Lehte ve aleyhte olanlar

FeetFinder İncelemeleri: FeetFinder Yasal Bir Web Sitesi mi? Lehte ve aleyhte olanlar

Ağustos 31, 2023 0 Yazar: plasnes

FeetFinder, Feet resimlerini satan 1 numaralı sitedir; FeetFinder’da Feet resimlerini satmaya başlamak istiyorsanız, yaratıcıların platformda Feet resimlerini satma hakkında ne düşündüğünü anlamak için FeetFinder hakkındaki yorumları okumalısınız.

Ayak fotoğraflarınızı satıp para kazanma konusunda ciddiyseniz, ayak fetişi olan birçok insan var ve ayak fotoğraflarınızı satın almak istiyorlar. Ayak resmi satmak tamamen yasaldır ve farklı platformlarda bu yolla para kazanabilirsiniz. Ayak fotoğraflarınızı satmak için kullanabileceğiniz platformlardan biri FeetFinder’dır.

Araştırmalara göre insan nüfusunun neredeyse %10 ila 15’inin ayak fetişi var. Feet Pics satmakla ilgileniyorsanız, Feet Pics’inizi satabileceğiniz birçok platform vardır ve Feet Pics’i satmak için en iyi platform FeetFinder’dır.

FeetFinder, Feet resimlerini satmakla ilgilenen ve para kazanmak isteyen herkes için en ünlü ve 1 numaralı sitedir.

Bu yazımızda FeetFinder’ın ne olduğunu ve FeetFinder’dan nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız. Ayrıca FeetFinder’ın ayak resimleri satarak para kazanmaya yönelik yasal bir web sitesi olup olmadığını da tartışacağım.

FeetFinder.com nedir?

FeetFinder, ayak resimlerini alıp satan 1 numaralı web sitesidir. Ayak fotoğraflarınızı OnlyFans veya diğer platformlarda satmak gibi birçok yolla satabilirsiniz, ancak bunları FeetFinder’da satmanın daha fazla niş kullanıcı bulma avantajı vardır.

Ayak fotoğraflarını satmak isteyen başarılı bir yaratıcı olmak için ihtiyacınız olan iki şeyin olduğunu unutmayın; daha fazla içerik oluşturmak ve içeriklerini doğru platformda pazarlamak.

FeetFinder’da nasıl para kazanılır? FeetFinder’da aşağıdaki şekillerde para kazanabilirsiniz:

 • Feet albümlerinizi yükleyerek ve fiyat ekleyerek para kazanabilirsiniz. FeetFinder’da Feet Pics satmak, Feet albümünü satmaktır. Bir Feet albümünü listeleyebilir ve fiyatlandırabilirsiniz. Birisi profilinizden Feet albümünüzü satın almak isterse bunu ödeyip içeriğinizi satın alabilir.
 • Ücretli aboneler alarak da FeetFinder’dan para kazanabilirsiniz. Ücretli bir abone, içeriğinizi görüntülemek ve daha fazla içerik görüntüleyebilmek için size aylık bir ücret öder.
 • FeetFinder’da hayranlarınızdan bir İpucu alabilirsiniz.
 • Gelirinizin büyük kısmı özel tekliflerden gelecektir. Özel teklifler veya özel istekler, insanların sizin için özel teklif sunmakla ilgilendiği ve sizin bu teklifleri yerine getirdiğiniz zamandır.

FeetFinder’da nasıl para kazanılır?

FeetFinder’da ayak resimleri satma konusunda başarılı olmanın ilk adımı ayaklarınızın, vücudunuzun ve yüzünüzün 4 adet kaliteli profil resmini yüklemektir. Profil resimleri önemlidir çünkü bu, alıcının ayak fotoğraflarınızı satın almak isteyip istemediğine karar vermeden önce gördüğü ön izlemedir. Çoğu Alıcı, bir tür ön izleme göremedikçe ayak fotoğraflarını satın almaz. Kaynak: Feetfinder’da ayak fotoğraflarını satarak para kazanmak mı istiyorsunuz?

FeetFinder’dan para kazanmak için aşağıdaki süreci adım adım takip edebilirsiniz;

 1. FeetFinder’a yaratıcı olarak kaydolursunuz. FeetFinder’da yaratıcı olarak buradan kaydolun .
 2. Daha sonra kendinizi doğrulamanız gerekir. Doğrulama süreci insanların kadın gibi davranmamasını ve insanları dolandırmamasını sağlamak için uygulanıyor. Doğrulandıktan sonra FeetFinder’da ayak fotoğraflarını satmaya hazırsınız.
 3. Daha sonra ayak resimlerinizden albümler oluşturabilir ve ayak resimlerinizi satabilirsiniz. Bu ayak resimleri albümü birden fazla kez satın alınabilir ve her zaman platformda barındırılacaktır.
 4. Abonelik iş modeli. OnlyFans gibi siz de, insanların içeriğinizi görüntülemek için sizden ayda belirli bir ücret talep ettiği, aboneliğe dayalı bir iş modeli başlatabilirsiniz.

FeetFinder’da nasıl para kazanılır?

FeetFinder’da aşağıdaki şekillerde para kazanabilirsiniz:

 1. FeetFinder sayfanızda ücretli aboneler edinebilirsiniz. Ayak fotoğraflarınızı ve videolarınızı görüntülemek için size aylık ücret ödeyen aboneler veya hayranlar.
 2. Feet albümlerinizi satabilirsiniz. Feet albümleri sınırsız kez satın alınabilir.
 3. Ayrıca hayranlarınızdan ipucu alarak FeetFinder’dan para kazanabilirsiniz.
 4. Özel video veya ayak resmi isteği alarak FeetFinder’da para kazanmanın yeni bir yolu . Hayranlarınız da özel bir teklif oluşturup size gönderebilir. Özel teklif başına 100 ila 400 ABD Doları arasında ücret alabilirsiniz.

FeetFinder’da Feet resimlerini ve videolarını şu şekilde satın alıp satabilirsiniz:

FeetFinder yasal bir web sitesi mi?

Evet. FeetFinder, ayak fotoğraflarını satıp para kazanmaya başlamak için yasal bir web sitesidir. Bir yerlerde yaratıcıların FeetFinder’dan 2021’de 90.000 doların üzerinde para kazandığından bahsetmişlerdi. Bana göre FeetFinder, ayaklarınızın resimlerini listeleyip para kazanabileceğiniz bir web sitesi.

FeetFinder, Amerika Birleşik Devletleri dışındaysa Paxum aracılığıyla ödeme yapar. Ödemeler Segpay tarafından yönetiliyor. FeetFinder ayrıca kullanıcılarını ters ibrazlardan da korur. Birisi ters ibraz seçeneğini seçse bile, yeni bir hesap açsa bile ikinci bir satın alma işlemi gerçekleştiremez.

Ters İbrazların, Onlyfans’tan Fansly’ye ve neredeyse tüm abonelik platformlarına kadar yaratıcılar için en büyük sorunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

FeetFinder’da ayak resmi satmanın artıları ve eksileri:

FeetFinder’da ayak resimleri satmanın bazı avantajları şunlardır:

 • Abonelik yoluyla ve ayak albümünüzü FeetFinder’da satarak para kazanabilirsiniz. Başka hiçbir platformda bu seçenek yoktur.
 • İlgilenen kişileri bulabileceğiniz niş bir web sitesidir.
 • Potansiyel hayranlar tarafından keşfedilmek kolaydır.
 • Milyonlarca hayranın güvendiği 1 numaralı web sitesidirler.
 • FeetFinder’ın en iyi yanı, Feet fotoğraflarınızı ve videolarınızı satmak için en iyi platformlardan biri olmasıdır, çünkü size bu fırsatları sağlayabilecek başka hiçbir platform yoktur.

Pekala, tek bir sakıncası var, o da işlem ücretinin %20’sini tahsil etmenizdir, ancak ayak fotoğraflarını satmak istediğiniz platform ne olursa olsun, sizden %20 ücret alınacaktır, bu nedenle platformun ayak fotoğraflarını satmak için ideal olduğunu düşünüyorum .

FeetFinder’ın yaratıcılara sunduğu özellikler:

FeetFinder diğer platformlara benzemez ancak FeetFinder ile çok para kazanabilir ve diğer platformlara göre daha kolay para kazanabilirsiniz. FeetFinder size aşağıdaki özellikleri sunar:

 1. Profilinizden alıcıları keşfetme
 2. Doğrudan profilinizden Özel bir teklif alın
 3. Hayranlarınız tarafından keşfedilmenize yardımcı olun.
 4. Hızlı ödemeler.
 5. Feet içeriğiniz etrafında sürdürülebilir bir iş kurun.

Bu özelliklerin her birini ayrıntılı olarak tartışalım:

Profilinizden Alıcıları Keşfedin:

Bu, başka hiçbir platformun size sunmadığı özelliktir. Platformdaki tüm alıcıların listesini alabilir ve onlara içeriğinizi satan bir mesaj gönderebilirsiniz.

FeetFinder’daki Alıcı profiline tıklayıp onlara oradan bir mesaj gönderebilirsiniz. Mesajla tutarlıysanız çok fazla pazarlamaya ihtiyacınız yok

Doğrudan profilinizden özel teklifler alma:

Doğrudan FeetFinder profilinizden hayranlarınızdan özel teklifler alabilirsiniz. Tutarı ve talebi listeleyebilirler. İlk önce ödemeni alacaksın. Ayrıca, Mesajlar’da hayranlarınızla konuşabilir ve onlardan profilinizden veya bir İpucu aracılığıyla özel bir teklif için ödeme yapmalarını isteyebilirsiniz.

Kaynak: https://medium.com/adult-creator/feetfinder-review-is-feetfinder-a-legit-website-pros-and-cons-1dfbe2e51d59